KLUB ČESKÝCH TURISTŮ
odbor Slovan Karlovy Vary

Pojďte s námi za zdravím a poznáním

propozice KV50-2022

KV-50 Karlovarský letní slunovrat.

 

1.trasa – 10 km

Start Dolní nádraží, 2 – chebský most, odbočíme vlevo a půjdeme po cyklostezce 2009 proti proudu na Meandr bod 3. Podejdeme most, dáme se přes park Meandr k novému mostu bod 5, kde odbočíme doprava a půjdeme po cyklostezce 6 bod 6 a po proudu řeky Ohře bod 7 k Drahovickému mostu a dál po cyklo č. 6 do Dalovic bod 8.

Před hotelem Ohře vyjdeme po stezce do dalovického parku a dojdeme ke starému zámku bod 9.  V parku dojdeme k novému zámku bod 10, a okolo stoletého dubu dojdeme na žlutou značku, po které dojdeme do Bohatic kolem  teplárny, ulicí na Výšině bod 11, přejdeme hlavní silnici a jdeme stále rovně až k viaduktu, který projdeme a půjdeme doprava a po 200 m je cíl restaurace Garáž.

 

  1. trasa – 13,6 km

Start Dolní nádraží, bod 2 přejdeme Chebský most, dáme se doprava a pujdeme po cyklostezce č.6 bod 3, pujdeme okolo Drahovického mostu do Dalovic bod 4. V Dalovicích odbočíme doprava Všeborovickou ulicí na modrou značku bod 5 a půjdeme až na Lysý vrch bod 6. Zpět pujdeme po modré značce do Dalovic bod 7, a po žluté přes Dalovický park do Bohatic. Pujdeme okolo teplárny, ulice na Výšině a dojdeme k hlavní silnici, kterou přejdeme a pujdeme stále rovně až dojdeme k viaduktu. Projdeme viadukt, dáme se doprava a nahoru po silnici kde po 200 m je cíl – restaurace Garáž.

 

  1. trasa – 22,8 km

 

Start Dolní nádraží, bod 2 přejdeme Chebský most, dáme se doprava na cyklostezku č.6 bod 3. Dojdeme k Drahovickému mostu, pokračujeme do Dalovic po cyklo stezce bod 4. Z Dalovic Všeborovickou ulicí  po modré pod Stráň bod 5, dále přes Pulovice k Šemnickému mostu bod 6. Pokračujeme po cyklostezce do Dalovic přes tábořiště Hubertus bod 7. Dojdeme do Dalovic bod 8. Přejdeme silnici a dojdeme do parku, kde  je žlutá značka, která vede až do Bohatic.bod 9. V Dalovickém parku bod 10 nový zámek. Půjdeme okolo teplárny, ulicí na Výšině, přejdeme hlavní silnici bod 11a stále rovně dojdeme k viaduktu. Viadukt projdeme a dáme se doprava a nahoru, kde asi po 200 m je cíl, restaurace Garáž.